Kolczyki przecudne, przesyłka ślicznie zapakowana i błyskawiczna, serdecznie dziękuję i pozdrawiam!!
Opinia pozytywna | 22-02-2008 11:55 | Biżuteria /
bardzo miła i sprawna obsługa, piękne kolczyki,
Opinia pozytywna | 22-02-2008 11:22 | Biżuteria / Kolczyki
Kolczyki piękne, niestety nie domyka się jedno zapięcie.
Opinia pozytywna | 22-02-2008 09:11 | Biżuteria / Kolczyki
Piękne, subtelne
Opinia pozytywna | 22-02-2008 09:09 | Biżuteria / Naszyjniki
Piękne kolczyki! Starannie wykonane, oryginalnie zaprojektowane, jestem bardzo zadowolona.
Opinia pozytywna | 21-02-2008 17:38 | Biżuteria / Kolczyki
Kolczyki bardzo piękne. Przesyłka ekspresowa. Gorąco polecam :-)
Opinia pozytywna | 20-02-2008 20:50 | Biżuteria / Kolczyki
Kolczyki bardzo piękne. Przesyłka ekspresowa. Gorąco polecam :-)
Opinia pozytywna | 20-02-2008 20:49 | Biżuteria / Kolczyki
Niesamowite ! Po zakupie kolczyków Sindbad spodziewałam się równie pięknych ale się pomyliłam na korzyść, są wyjątkowe ! W dodatku mój ulubiony koral, dziękuję i gratuluję talentu Marysiu. Pozdrawiam serdecznie.
Opinia pozytywna | 19-02-2008 23:25 | Biżuteria / Kolczyki
Bardzo ładne kolczyki, wykonane z prezyzją i dokładnością. Już mnie pytają skąd mam :) Polecam serdecznie.
Opinia pozytywna | 19-02-2008 23:22 | Biżuteria / Kolczyki
piękne kolczyki - jak łez kropelka słodka :) będą prawdziwą ozdobą panny młodej ...
Opinia pozytywna | 19-02-2008 18:20 | Biżuteria / Kolczyki
Kolczyki są po prostu piękne! Idealnie mi pasują. Od razu po rozpakowaniu przesyłki je założyłam :) Doskonałe, precyzyjne wykonanie.
Opinia pozytywna | 19-02-2008 12:01 | Biżuteria /
Kolczyki świetne i zwracają uwagę, ale następnym razem będę uważać, aby wybrać inne zapięcie.
Opinia pozytywna | 19-02-2008 11:11 | Biżuteria / Kolczyki
Zachód słońca to cudna ilustracja, jestem pod wrażeniem
Opinia pozytywna | 19-02-2008 00:28 | Dekoracja Wnętrz / Rysunki i Grafiki
Wiatr jest piękny
Opinia pozytywna | 19-02-2008 00:27 | Dekoracja Wnętrz / Rysunki i Grafiki
Kolczyki są śliczne. Rzeczywiście, zdjęcie nie ukazuje, jak pięknie mienią się w swietle.
Opinia pozytywna | 18-02-2008 18:28 | Biżuteria / Kolczyki
Wyjątkowa kartka dla bliskiej sercu :-) osoby. Małe dzieło sztuki, które niezmiernie cieszy oko. Polecam.
Opinia pozytywna | 18-02-2008 16:41 | Scrapbooking / Kartki
Kolczyki są naprawdę piękne! Solidnie wykonane, pięknie zapakowane, wysyłka w ciągu dwóch dni. Szczerze polecam!
Opinia pozytywna | 18-02-2008 00:11 | Biżuteria / Kolczyki
Nieziemsko piękny, perfekcyjnie wykonany i o wiele piękniejszy niż na zdjęciach. Jestem zachwycona i szczęśliwa.
Opinia pozytywna | 15-02-2008 21:21 | Biżuteria / Naszyjniki
Biżuteria równie ładna jak na zdjęciu, dostarczona szybko, ładnie opakowana :) z pewnością jeszcze coś zamówię.
Opinia pozytywna | 15-02-2008 20:10 | Biżuteria / Komplety
© Copyright 2005-2026 Trendymania | Rok założenia: 2005 | Regulamin