Dziś odebrałam przesyłkę . Paczuszka zrobiła ogromne wrażenie. Mało, że bransoletka została pięknie zapakowana, to wewnątrz odkryłam prezent - srebrne pozłacane kolczyki z perłami. Sama bransoletka jest identyczna, jak na fotografiach ( które, chciałabym dodać, są świetnie wykonane i zachęciły do kupna). Serdecznie dziękuję i szczerze polecam pracę artystki (od teraz, mojej ulubionej).
Opinia pozytywna | 02-09-2021 18:15 | Biżuteria / Bransolety
Prawdziwe dzieło.
Opinia pozytywna | 01-09-2021 23:59 | Dekoracja Wnętrz / Szkło
Super kwiatek
Opinia pozytywna | 01-09-2021 23:58 | Dekoracja Wnętrz / Szkło
Prawdziwe dzieło.
Opinia pozytywna | 01-09-2021 23:58 | Dekoracja Wnętrz / Szkło
Piękny
Opinia pozytywna | 01-09-2021 20:29 | Biżuteria / Pierścionki
Pozytywna
Opinia pozytywna | 01-09-2021 16:05 | Dekoracja Wnętrz / Obrazy
Pozytywna
Opinia pozytywna | 01-09-2021 16:05 | Dekoracja Wnętrz / Obrazy
Po prostu przepięknie
Opinia pozytywna | 31-08-2021 07:49 | Dekoracja Wnętrz / Rysunki i Grafiki
Super ozdoby. Dwa w jednym - ładne i z ważnym przekazem?
Opinia pozytywna | 30-08-2021 21:24 | Biżuteria / Naszyjniki
Śliczna, delikatna i urocza?
Opinia pozytywna | 30-08-2021 20:37 | Biżuteria / Broszki
Jestem bardzo zadowolona z otrzymanej cyferki. Pięknie prezentuje się na moim domu? dziękuję
Opinia pozytywna | 30-08-2021 20:36 | Dekoracja Wnętrz / Ceramika
Zgodne z opisem
Opinia pozytywna | 30-08-2021 18:07 | Biżuteria / Wisiory
Super.
Opinia pozytywna | 30-08-2021 13:25 | Biżuteria / Kolczyki
Jest super.
Opinia pozytywna | 30-08-2021 13:25 | Biżuteria / Bransolety
Obraz bardzo mi się podoba.
Opinia pozytywna | 26-08-2021 14:16 | Dekoracja Wnętrz / Obrazy
Bardzo elegancki, delikatny, widać rękę i kunszt artysty, gorąco polecam!
Opinia pozytywna | 24-08-2021 10:42 | Biżuteria / Naszyjniki
Polecam
Opinia pozytywna | 23-08-2021 19:14 | Biżuteria / Pierścionki
Cudowne, wykonane specjalnie dla mnie, z wybranymi przeze mnie kamieniami. Bardzo dobry kontakt. Gorąco polecam!
Opinia pozytywna | 23-08-2021 16:03 | Biżuteria / Kolczyki
Wisiorek jest przepiękny, wykonany z niezwykłą dbałością o detale. Sama transakcja przebiegła bardzo sprawnie, a przesyłkę otrzymałam szybko. Marzy mi się kolejny, równie piękny przedmiot z kunzytem. Ten minerał jest niezwykłej urody, a piękna oprawa chyba wzmacnia jego moc :) . Dziękuję.
Opinia pozytywna | 19-08-2021 11:40 | Biżuteria / Wisiory
Naszyjnik jest piękny, niesie ze sobą tak wielki ładunek energii, symbolizuje dopełnienie dwóch wielkich sił władających naszym Niebem, zabiera nas w tę najpiękniejszą podróż, o której wszyscy marzymy, zabiera nas w kosmiczną podróż, gdzie wszystkie pomysły stają się możliwe do zrealizowania, w drodze do innej strony galaktyki w pełnym pędzie mija te gromady świecących, mrugających gwiazd, uzmysławia, że wszystkie te gwiazdy mogą być nasze. Jest dla nas cenny, bo idealnie oddaje naszą wspólną drogę, którą przeszliśmy w ostatnim czasie. Piękna praca, pobudzająca zmysły i fantazję, ślicznie pokazuje najważniejsze w życiu człowieka wartości. Dziękuję Pani Kornelio, nie myślałem, że wszystko to co w ostatnim czasie jest dla mnie tak ważne, wszystko o czym mówiłem, pisałem i myślałem znajdę w jednym naszyjniku, który mogłem ofiarować....
Opinia pozytywna | 17-08-2021 18:33 | Biżuteria / Naszyjniki
© Copyright 2005-2026 Trendymania | Rok założenia: 2005 | Regulamin