Twoje konto


Wiadomości

Wiadomości zawierają listę wszystkich konwersacji z Artystami i administracją Galerii prowadzonych poprzez nasz system konwersacji.
Stworzyliśmy ten system dla ułatwienia komunikacji, prowadzenia ustaleń z Artystami dotyczących zamówień zwykłych, specjalnych, do przesyłania plików graficznych a także do kontaktu z administratorami Galerii.
W przypadku ustalania szczegółów dotyczących wystawionego do sprzedaży produktu (lub produktu na indywidualne zamówienie), który Cię interesuje korzystaj z tej formy kontaktu - wszystkie ustalenia pozostaną w konwersacji i będzie można do nich wrócić a w przypadku niezgodności zamówienia posiłkować się jej treścią.

Historia zakupów

W historii zakupów znajdziesz wszystkie Twoje zamówienia oraz statystykę. Tutaj możesz sprawdzać status zamówienia, datę jego wysłania oraz skorzystać z opcji płatności za zamówienie za pośrednictwem PayU.

Opinie

Wystaw opinie do kupionych produktów oraz przeglądaj już wystawione opinie.

Ulubieni Artyści

Na stronie każdego produktu oraz w prawym menu w galerii danego Artysty znajduje się link "Dodaj Artystę do ulubionych" - gdy go klikniesz, Artysta znajdzie się na liście Twoich ulubionych Artystów.

Ulubiione produkty

Na stronie każdego produktu przy jego nazwie zobaczysz serduszko - kliknij w nie a zrobi się czerwone i produkt dopisze się do listy Twoich ulubionych produktów. Wybierz swoje ulubione produkty i łatwo je odnajduj w przyszłości.

Ustawienia konta

W ustawieniach konta możesz zmienić swoje podstawowe dane: hasło logowania, dane kontaktowe, datę urodzenia czy płeć (avatar widoczny w konwersacjach). Zachęcamy do podania numeru telefonu - jest on bardzo pomocny przy wyjątkowych sytuacjach podczas realizacji zamówienia, w przypadku jakichkolwiek niezgodności lub innych wymagających szybkiego kontaktu zdarzeń.

Adresy wysyłki

Zdefiniowane przez Ciebie adresy wysyłki możesz wybrać podczas składania zamówienia bez każdorazowego wpisywania. Możesz zdefiniować kilka adresów i wybierać odpowiedni przy składaniu zamówienia.