Bąbelkowa teoria kreatywności

Twórca: Anna Mazoń / Wisiory

3700,00 zł
dostępnych: 1 szt.
Transakcja zgodnie z warunkami określonymi
w Regulaminie Sprzedawcy.

Bąbelkowa teoria kreatywności

Anna Mazoń . Wisiory

Niezwykły, bardzo dynamiczny w formie wisior, wyrzeźbiony przeze mnie całkowicie ręcznie ze srebra (999 i 925), zdobiony 22 drobnymi, naturalnymi kamieniami ( 2-9 mm) i 11 maleńkimi cyrkoniami o średnicy 1 mm. Kamienie to: bursztyn bałtycki, kamień słoneczny, kwarc dymny, karneol, tygrysie oko, granat, labradoryt, kwarc truskawkowy, obsydian złocisty i onyks. Praca dodatkowo została trwale ozdobiona złotem, w dwóch technikach (24 K - koreańskie keum-boo i złota pasta - 22 K).

Całkowita długość tej pracy, razem z tańczącą u dołu przywieszką z onyksem i obsydianem, to 6,5 cm, a szerokość 3,3 cm. Praca w odbiorze nie jest duża - proszę pamiętać, że zdjęcia wykonywane są w powiększeniu. Mocno oksydowana (ciemne srebro pięknie kontrastuje z kolorem kamieni i złotem), zawieszona na łańcuszku o długości 40 cm, plus 5 cm regulacyjnej przedłużki. Częściowo polerowana.

Wisior inspirowany moimi przemyśleniami o naturze kreatywności. Co to znaczy "tworzyć", jakie to uczucie i jak to w ogóle działa. No więc, dla mnie, właśnie tak - "Bąbelkowa teoria kreatywności" lub "Twórczy ogień".

Wisior sygnowany moim logo i rokiem wykonania (2023). Praca zostanie zapakowana w ozdobne pudełko z dołączonym certyfikatem unikatowości. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.
Praca została wybrana do publikacji w kalendarzu AMCAW (Alliance for Metal Clay Arts Worldwide) na 2024 rok.

___

Materiały: obsydian, labradoryt, kamień słoneczny, granat, karneol, bursztyn, złoto, srebro, onyks, kwarc dymny, kwarc truskawkowy

Tagi: art nouveau, ogniste kolory, kreatywny, abstrakcja, modern, ogień

Sklep: Anna Mazoń

Dane sprzedawcy

Sprzedawca nie dodał danych.

Regulamin

Sprzedawca nie dodał regulaminu.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem Sprzedawcy obowiązują przepisy regulaminu Platformy oraz powszechnie obowiązującego prawa, w tym w szczególności postanowienia Kodeksu Cywilnego oraz ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Formy płatności

- przelew bankowy tradycyjny (wpłaty na konto Galerii)
- PayU (płatności internetowe: karty kredytowe i szybkie przelewy)

Wysyłka

Wysyłka w 2 dni robocze po opłaceniu zamówienia
Artysta wysyła z: Polska
Wysyłka do Koszt Z innym przedmiotem
← wybierz kraj wysyłki
Artysta nie wysyła do Twojego kraju? skontaktuj się z Artystą i zapytaj o możliwość wysyłki.

___
Produkt ID: #103070, wystawiony: 2023-05-15
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z Artystą przed złożeniem zamówienia.