podziwiam talent Artystki, ciekawy projekt, świetne wykonanie! ogromnie dziękuję za przyjemność jaką sprawiła mi praca Pani Anny
Opinia pozytywna | 30-11-2008 07:57 | Dekoracja Wnętrz / Ceramika
wisiorek robi niesamowite wrażenie bo poza przepięknym wykonaniem i niezwykłym projektem - ma duszę ... cudny jest ten sen zegarmistrza ...:)
Opinia pozytywna | 30-11-2008 07:54 | Biżuteria / Wisiory
Biżuteria którą dostałam... nie potrafię wyrazić jak jest piękna, to małe dzieła sztuki... Niesamowicie precyzyjne, idealne, cudowne... Dziękuję Ci bardzo :-)))))
Opinia pozytywna | 29-11-2008 20:04 | Biżuteria / Komplety
jestem pod wrazeniem zdolnosci, fantazji i checi dogodzenia zachciankom klientek ... - dziekuje Pani Izo
Opinia pozytywna | 29-11-2008 18:51 | Biżuteria / Bransolety
jestem pod wrazeniem zdolnosci i fantazji Pani Izy
Opinia pozytywna | 29-11-2008 18:50 | Biżuteria / Kolczyki
delikatny i filuterny drobiazg - z kazdej strony cos sie iskrzy - to chyba ten skrzat ...
Opinia pozytywna | 29-11-2008 18:50 | Biżuteria / Wisiory
przepiekny powrot do czasow secesji
Opinia pozytywna | 29-11-2008 18:49 | Biżuteria / Komplety
przepiekny powrot do czasow secesji
Opinia pozytywna | 29-11-2008 18:49 | Biżuteria / Wisiory
idealne na codzien a przy tym szlachetne polaczenie rekodziela i kamieni
Opinia pozytywna | 29-11-2008 18:48 | Biżuteria / Kolczyki
idealne na codzien a przy tym szlachetne polaczenie rekodziela i kamieni
Opinia pozytywna | 29-11-2008 18:48 | Biżuteria / Kolczyki
idealne na codzien a przy tym szlachetne polaczenie rekodziela i kamieni
Opinia pozytywna | 29-11-2008 18:48 | Biżuteria / Kolczyki
przepiekne i bardzo szlachetne - wytwor rak utalenowanej Pani Olgi
Opinia pozytywna | 29-11-2008 18:47 | Biżuteria / Kolczyki
lubie, jak Pani Jola korzysta ze wszelkich nowosci na rynku i wykorzystuje to w swojej bizuterii
Opinia pozytywna | 29-11-2008 18:45 | Biżuteria / Bransolety
lubie, jak Pani Jola korzysta ze wszelkich nowosci na rynku i wykorzystuje to w swojej bizuterii
Opinia pozytywna | 29-11-2008 18:44 | Biżuteria / Komplety
Brak słów -piekna biżuteria
Opinia pozytywna | 29-11-2008 18:13 | Biżuteria / Bransolety
Sliczne , delikatne kolczyki ,polecam
Opinia pozytywna | 29-11-2008 18:12 | Biżuteria / Kolczyki
Prześiczne kolczyki ,ładniejsze niż na fotografii ,polecam goraco
Opinia pozytywna | 29-11-2008 18:12 | Biżuteria / Kolczyki
komplet cudowny ,wspaniale opakowany, wspaniala wspolpraca polecam
Opinia pozytywna | 28-11-2008 13:00 | Biżuteria / Komplety
Bizuteria jest przepiekna,pieknie opakowana brak mi slow ktore by w sposob prawidlowy oddaly moj zachwyt
Opinia pozytywna | 28-11-2008 12:55 | Biżuteria / Bransolety
Urocze, misterne, niezwykle interesujace, prerfekcyjnie wykonane, moje ulubione
Opinia pozytywna | 27-11-2008 20:46 | Biżuteria / Kolczyki
© Copyright 2005-2026 Trendymania | Rok założenia: 2005 | Regulamin