mini zawieszki 06
dla pogodna pracownia ceramiczna (i) za mini zawieszki 06

Mój mąż założył mi blokadę rodzicielską na stronę trendymani, gdyz w każdej wollnej chwili obserwuję nowe dzieła Pogodnej Pracowni Ceramicznej;)

Opinia pozytywna | 09-12-2008 19:10 | Dekoracja Wnętrz / Świątecznie
mini zawieszki 08
dla pogodna pracownia ceramiczna (i) za mini zawieszki 08

Duży komfort robienia zakupów oferuje Pogodna Pracownia Ceramiczna! Gwarantuje zadowolenie obdarowanej osoby, b.dobrą jakość produktów, które zachwycają wykonaniem, jak i oryginalnością. Dziękuję Pani Stello!!!

Opinia pozytywna | 09-12-2008 19:09 | Dekoracja Wnętrz / Świątecznie
mini zawieszki 03
dla pogodna pracownia ceramiczna (i) za mini zawieszki 03

Kolejna przemiła transakcja zwieńczona zadowoleniem obdarowanej osoby!!! Gorąco POLECAM!!!

Opinia pozytywna | 09-12-2008 19:05 | Dekoracja Wnętrz / Świątecznie
POLA RÓŻ - kuliste REZERWACJA DLA PANI BASI
dla Studio Mandala (i) za POLA RÓŻ - kuliste REZERWACJA DLA PANI BASI

niezwykłe, oryginalne, przyciągają wzrok. Dziekuję :)

Opinia pozytywna | 09-12-2008 16:59 | Biżuteria / Kolczyki
Lampion kwadratowy z miseczką
dla Aleksandra_Kimel (i) za Lampion kwadratowy z miseczką

Bardzo ciekawy prezent. Znajdzie swojeg właściciela pod choinką :)

Opinia pozytywna | 09-12-2008 16:58 | Dekoracja Wnętrz /
Kolczyki z bursztynem i żywicą
dla Sylwia Całus (i) za Kolczyki z bursztynem i żywicą

hmm, staranne wykonanie, ale nie podzielam opinii autorki że przepięknie prezentują się na uszach. Prezentują się dobrze :). niewątpliwie są oryginalne.

Opinia neutralna | 09-12-2008 16:58 | Biżuteria / Kolczyki
Cztery małe kwadraty
dla anna kozłowska-łuc za Cztery małe kwadraty

Miseczki są urocze...Serdecznie dziękuję nie tylko za ceramiczne cudeńka, ale także za pisaną odręcznie dedykację. Dzięki temu te kwadraciki ożywają...Karteczki zatrzymuję na pamiątkę....

Opinia pozytywna | 09-12-2008 16:06 | Dekoracja Wnętrz / Ceramika
Fire
dla Monika Laskowska (i) za Fire

Przepiękne kolczyki-zdjęcie tego w pełni nie oddaje!Misternie wykonane ,delikatne a zarazem okazałe.Bardzo dziękuję.

Opinia pozytywna | 09-12-2008 15:36 | Biżuteria / Kolczyki
Skarb Wandalów
dla Brocante (i) za Skarb Wandalów

Naszyjnik równie piękny jak kolczyki-przyciągają uwagę subtelnością i oryginalnością.Bardzo dziękuję.

Opinia pozytywna | 09-12-2008 15:35 | Biżuteria / Naszyjniki
zamówienie Pani Iwony
dla pogodna pracownia ceramiczna (i) za zamówienie Pani Iwony

Szybko zrealizowane zamówienie. Zawieszki są piękne - dużo ładniejsze niż na zdjęciu.

Opinia pozytywna | 09-12-2008 14:53 | Dekoracja Wnętrz / Świątecznie
bransoleta 'OLIWKI'
dla agatchen za bransoleta 'OLIWKI'

Bransoletka jest cudna. Prezentuje się fantastycznie na nadgarstku. Zapięcie rewelacja, wygodne i ozdobne. Nie potrzeba już żadnej innej biżuterii, bransoletka skutecznie przyciąga zainteresowanie. Po porostu dzieło sztuki.

Opinia pozytywna | 09-12-2008 11:12 | Biżuteria / Bransolety
bransoleta 'FALE3'
dla agatchen za bransoleta 'FALE3'

Zdjęcie nie oddaje całego uroku bransoletki. Jest po prostu piękna. Bardzo profesjonalnie zrobiona, zapakowana w piękne pudełeczko. Prezent pod choinkę idealny.

Opinia pozytywna | 09-12-2008 11:10 | Biżuteria / Bransolety
Drop crystal
dla Fiszerowa za Drop crystal

Piękne i ulotne, a jednocześnie bardzo wyraziste. bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Opinia pozytywna | 08-12-2008 22:57 | Biżuteria / Kolczyki
Porcelanowe złoto
dla Fiszerowa za Porcelanowe złoto

Przepiękne kolczyki - zarazem delikatne i wyraziste, o pięnych barwach. Złoto, za który normalnie nie przepadam nabiera zupelnie nowego wyrazu. Transakcja błyskawiczna, bardzo dziękuję.

Opinia pozytywna | 08-12-2008 22:55 | Biżuteria / Kolczyki
ARGUSOWE OKO- pierścionek otwarty
dla Stobiecki Design za ARGUSOWE OKO- pierścionek otwarty

Piękny i oryginalny - zdjęcia w pełni oddają rzeczywistość. Błyskawiczna przesyłka i bardzo miły kontakt. Bardzo dziękuję.

Opinia pozytywna | 08-12-2008 22:53 | Biżuteria / Pierścionki
Bursztynowy szlak vol.3
dla VeroNica (i) za Bursztynowy szlak vol.3

Naszyjnik jest przepiękny - połączenie lekkości srebrnych elementów i wyrazistości wspaniale dobranych kamieni. Szkoda, że nie dla mnie, ale mama będzie zachwycona. Dziękuję bardzo.

Opinia pozytywna | 08-12-2008 22:40 | Biżuteria / Naszyjniki
SECESYJNA INSPIRACJA -  bransoletka z pereł i korala
dla Stobiecki Design za SECESYJNA INSPIRACJA - bransoletka z pereł i korala

Bransoletka dorownuje swym pięknem pierścionkowi. Nie mogę od nich po prostu oderwać oczu... Jeszcze raz bardzo dziękuję za tak przepiękne dziela sztuki.

Opinia pozytywna | 08-12-2008 22:31 | Biżuteria / Bransolety
SPLENDEUR - pierścionek ażurowy z koralem
dla Stobiecki Design za SPLENDEUR - pierścionek ażurowy z koralem

Pierścionek jest przepiękny - oryginalny i niezwykle precyzyjnie wykonany. Podziwiam pomysl i jego wykonanie. Bardzo dziękuję Panie Kubo.

Opinia pozytywna | 08-12-2008 22:29 | Biżuteria / Pierścionki
Luxury Rose
dla Fiszerowa za Luxury Rose

śliczny , delikatny, ale zwraca uwagę.Szybko go otrzymałam.Bardzo dziękuję

Opinia pozytywna | 08-12-2008 21:35 | Biżuteria / Naszyjniki
Nieme Kino
dla Iza Malczyk za Nieme Kino

przepiękne , bardzo wytworne

Opinia pozytywna | 08-12-2008 21:32 | Biżuteria / Kolczyki